להפוך את הביזנס לפלז׳ר

מהפקת מסמכים ועד לניהול השוטף,
ממכירות אונליין ועד סליקת אשראי – הכל זורם
נוח ומסודר ומאפשר לכם להפיק,
להספיק וליהנות הרבה יותר. 

לשלוט בעסק בכל רגע

ניהול הכנסות והוצאות בקליק, מעקב נוח

על לקוחות חייבים, מבט על דוחות כספיים
ומגוון כלים שעוזרים לקחת את ניהול העסק 

ברצינות ואת העצמאות בקלות.

איך בא לכם לקבל כסף?

מתקדמים לקבלת תשלום באשראי, ב-Bit

או באמצעות האתר, עם תוספי הסליקה
של מורנינג. מהיר ויעיל עבורכם,

נוח ופשוט יותר עבור הלקוחות שלכם.

הקשר שלנו לגמרי הדדי

אתם איתנו, אנחנו אתכם. ככה זה עובד.

+ 100,000 עצמאים

שבוחרים בנו שנה אחרי שנה, כבר שנים. תכל'ס, מרגש

קהילה שהיא בית

עצמאים על מלא שנותנים השראה, בכל מורנינג מחדש

צ׳אט סופר אנושי

עוזרים, מפרגנים וחוזרים
עם תשובות תוך דקות.

שאלות מתבקשות שאולי קפצו לכם לראש

מי אנחנו?

נעים להכיר, morning של חשבונית ירוקה. יש כאלו שיגידו שאנחנו מערכת לניהול והפקת חשבוניות, ואנחנו מסכימים, משווים ומעלים: אנחנו עושים לעצמאים את החיים קלים עם פיצ’רים אוטומטיים וכלים שעצמאים צריכים כדי להתנהל חכם סביב עולם המסמכים והחשבוניות, התשלומים, הגבייה וההתנהלות החכמה והמסודרת של כל אלה.

למי מתאימה morning של חשבונית ירוקה?

בגדול, כמעט לכולם: עצמאים (פטורים ומורשים), חברות, עמותות ולמעשה, הכלים שלנו מגוונים ומתאימים להרבה מאוד סוגי עסקים. למשל, תשלומים באשראי וכלים חכמים שמייעלים את תהליך הגבייה, לינק לתשלום איתו תוכלו למכור כל מוצר או שירות באונליין, דוחות שיאפשרו לכם להסתכל על העסק בצורה רצינית אך פשוטה, חיבור לתוספים ולמערכות חיצוניות והרבה מאוד אוטומציות קטנות שמורידות לכם משימות מהראש ועוזרות לעצמאות שלכם להיות כמו שדמיינתם.

הכל כדי שהעסק שלך יתקתק

יש לנו מחלקת תמיכה לבבית וזריזה, פודקאטסט ומתחמי תוכן עם טיפים שמעיפים עסקים קדימה והדובדבן שבקצה – קהילה של למעלה מ-5000 עצמאיות ועצמאים שמייעצים, מעדכנים ונותנים השראה לאחרים.

איזה פיצ'רים זמינים בתקופת הניסיון?

זו אמנם תקופת ניסיון, אבל כל המסמכים שתפיקו מהמערכת ומהאפליקציה של מורנינג אמיתיים לגמרי – חשבוניות מס, קבלות, הצעות מחיר, תעודות משלוח ועוד. תוכלו גם להעלות הוצאות ולשלוח בקליק לרואה חשבון, להפיק דו”חות עסקיים, לעקוב אחרי החיובים הפתוחים ולשלוח תזכורות לתשלום בלחיצת כפתור וכמובן, להפיק חשבוניות יפות ומעוצבות שיתאימו לאופי העסק שלכם.

האם ישנה התחייבות אם רוצים ליהנות מחודש ראשון במתנה?

לגמרי לא, אנחנו מאמינים בהדדיות. ההרשמה הראשונית היא בחינם ותאפשר לכם 30 ימי התנסות במתנה, בסופם תוכלו לבחור האם להתקדם עם הקשר שלנו ולרכוש מנוי חודשי או שנתי.

היום אני במערכת אחרת / פנקס ידני, האם אוכל להמשיך את מספור המסמכים?

ברור. עם המעבר אלינו אפשר להגדיר את המספור הראשוני של מסמך מכל סוג כדי להמשיך את הרצף. וגם – אם תרצו תוכלו לייבא אלינו את רשימת הלקוחות, הפריטים והספקים שלכם. את המסמכים שהפקתם בעבר יש לשמור במערכת המקורית (ידנית/דיגיטלית)

כמה זה עולה?

אנחנו מציעים 4 מסלולים שונים, בהתאם להיקף הפעילות של העסק, בעלות של החל מ-24 ש״ח בחודש. כאן בקישור תוכלו לקבל את כל המידע על ארבעת המסלולים.

יש לי שאלות נוספות. עם מי מדברים?

מוזמנים למרכז המידע המקיף שלנו עם תשובות ל(כמעט) כל השאלות, ונציגי התמיכה שלנו כאן עבורכם תמיד, והם באמת מתכוונים לזה. נסו אותם כאן: support@greeninvoice.co.il.