contrast-icon
כניסה
המייצג שלך

רוצה להזמין אותך
להצטרף למורנינג

לשלוח חשבונית בשניות, לנהל את ההוצאות בקליק, לצפות בדוחות עסקיים ולאפשר גישה למייצג לנהל את התיק בקלות.
בדיוק מה שעצמאים צריכים כדי ליהנות מניהול העסק ב-morning.

תמיכה אנושית

שירות תמיכה אדיב, זמין (ואנושי) על ידי הצוות ב-morning

מערכת מאושרת רשות המיסים

המערכת שלנו רשומה במנהל רישום התוכנות של רשות המיסים, ומתאימה לכל סוגי העוסקים

קל כמו לספור עד 3

הכלים הכי נוחים לניהול העסק, תחת קורת גג אחת ובמרחק קליקים ספורים מכם: חשבוניות, דוחות, הוצאות ועוד

העלאת הוצאות בוואטסאפ

מצלמים קבלות על הוצאות, שולחים אלינו בוואטסאפ, וכל פרטי ההוצאה מתעדכנים אוטומטית בתוך שניות

תוכן שמדבר ביזנס

מגזין, פודקאסט וקהילה של אלפי עצמאים בדיוק כמוכם, להצטיידות בטיפים ועצות חשובות ומועילות לדרך

לקבל תשלום בקליק

מגוון כלים מתקדמים לקבלת תשלום מהלקוחות: סליקה, דפי מכירה, לינקים לתשלום והוראות קבע

שאלות מתבקשות שאולי קפצו לכם לראש

מי אנחנו?

נעים מאוד, אנחנו מורנינג של חשבונית ירוקה ואנחנו כאן כדי לאפשר לעצמאיות ועצמאים ליהנות מכלים מתקדמים ונוחים שהופכים את הצדדים האפורים של ניהול העסק לכיף גדול: הפקת מסמכים, ניהול הוצאות, תהליכים אוטומטים ועוד המון אפשרויות מרגשות המסייעות לכם לחסוך זמן, לעשות סדר בעסק, ובעיקר – להיות תמיד בראש שקט.

למי מתאימה morning?

בגדול, כמעט לכולם: עצמאים (פטורים ומורשים), חברות, עמותות ולמעשה, הכלים שלנו מגוונים ומתאימים להרבה מאוד סוגי עסקים. למשל, תשלומים באשראי וכלים חכמים שמייעלים את תהליך הגבייה, לינק לתשלום איתו תוכלו למכור כל מוצר או שירות באונליין, דוחות שיאפשרו לכם להסתכל על העסק בצורה רצינית אך פשוטה, חיבור לתוספים ולמערכות חיצוניות והרבה מאוד אוטומציות קטנות שמורידות לכם משימות מהראש ועוזרות לעצמאות שלכם להיות כמו שדמיינתם.

תמיכה, טיפים וכל מה שצריך כדי שהעסק שלך יתקתק

יש לנו מחלקת תמיכה לבבית וזריזה (נסו אותה בחלונית הצ׳אט בפינה השמאלית התחתונה), מרכז מידע מקיף עם תשובות ל(כמעט) כל השאלות, פודקאטסט ומתחמי תוכן עם טיפים שמעיפים עסקים קדימה והדובדבן שבקצה – קהילה של למעלה מ-5000 עצמאיות ועצמאים שמייעצים, מעדכנים ונותנים השראה לאחרים.

איזה פיצ'רים זמינים בתקופת הניסיון?

זו אמנם תקופת ניסיון, אבל כל המסמכים שתפיקו מהמערכת ומהאפליקציה של מורנינג אמיתיים לגמרי – חשבוניות מס, קבלות, הצעות מחיר, תעודות משלוח ועוד. תוכלו גם להעלות הוצאות ולשלוח בקליק לרואה חשבון, להפיק דו”חות עסקיים, לעקוב אחרי החיובים הפתוחים ולשלוח תזכורות לתשלום בלחיצת כפתור וכמובן, להפיק חשבוניות יפות ומעוצבות שיתאימו לאופי העסק שלכם.

האם ישנה התחייבות אם רוצים ליהנות מחודש ראשון במתנה?

לא. ההרשמה הראשונית היא בחינם וללא צורך בכרטיס אשראי והיא תאפשר לכם חודש התנסות במתנה. לאורך התקופה ובסיומה, אחרי שהתמקמתם ואתם מרגישים בנוח, תוכלו לרכוש מינוי במסלול המועדף עליכם.

היום אני במערכת אחרת….

המעבר למורנינג הוא פשוט ונוח, ולא דורש מכם שום מאמץ מיוחד, ובמילים אחרות – מייבאים בקליק לקוחות וספקים ומגדירים בקלות את מספור מסמכים כך שימשיך את הרצף מהפנקס או המערכת הקודמת. כמובן, חשוב לשמור את המסמכים הישנים (דיגיטלים או ידניים). לנוחיותכם הנה המדריך המלא, צעד אחד צעד.

כמה זה עולה?

אנחנו מציעים 4 מסלולים שונים, בהתאם להיקף הפעילות של העסק, בעלות של החל מ-29 ש״ח בחודש. כאן בקישור תוכלו לקבל את כל המידע על ארבעת המסלולים.

מה משמעות ההרשמה למורנינג דרך המייצג שלי?

ההתחברות למורנינג דרך הלינק שקיבלת מהמייצג שלך (רו״ח/יועץ מס), תתן לו הרשאה להכנס לחשבון שלך בקלות ולצפות בנתוני ההכנסות וההוצאות של העסק כולל דוחות ונתונים מלאים.

אפשר לקרוא עוד כאן על ניהול הרשאות ב-morning

יש לי שאלות נוספות. עם מי מדברים?

מוזמנים למרכז המידע המקיף שלנו עם תשובות ל(כמעט) כל השאלות, ונציגי התמיכה שלנו כאן עבורכם תמיד, והם באמת מתכוונים לזה. נסו אותם כאן: support@morning.co.